KONST / Litografier / Grafiskt blad 13693644
nr 1369 3644
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Uggla. Signerad, numrerad 8/100. Motivet: 28x38 cm, oramat löst blad
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:48:44
21/12 15:27:03